ПРЕВ'Ю

Прев’ю. 9 тур ДЮФЛУ.

Завтра всі наші команди зіграють останній тур першого кола і можна буде підвести проміжні підсумки для кожного колективу.

“ДЮСШ-15″ U-17 – “Ворскла” U-17.
Сподіваємось, болюча нічия з аутсайдером групи в минулому турі не відобразиться на настрої хлопців, а лише розізлить команду Дмитра Юрійовича.
“Ворскла” наче і зірок з неба не хапає, та відстає від четвірки лідерів лише на 5 очок.
Гіпотетична перемога над полтавчанами ще дуже важлива з точки зору турнірної стратегії. Адже “УФК Дніпро” гратиме з “Динамо”, а кияни за 8 турів не пропустили жодного м’яча.
Тож, домашня перемога у матчі з “Ворсклою” на вагу золота для нас.
Матч відбудеться в суботу о 14-00 на Якубовського, 7а.

“ДЮСШ-15″ U-16 – “Ворскла” U-16.
У минулому турі команда Віталія Миколайовича забила більше, ніж за 7 попередніх матчів.
Впевнені, що такий результат дасть емоційний поштовх хлопцям.
“Ворскла” U-16 – це міцний середняк групи, який хоч і переміг тричі, але дуже багато пропустив. 23 м’ячі за 8 турів, майже три голи за гру.
Шанс забити обов’язково матимемо, залишилось надійно зіграти в захисті.
Матч відбудеться в суботу на Якубовського, 7а о 12-00.

“Ворскла” U-15 – “ДЮСШ-15″ U-15.
Серія поразок U-15 продовжується всі вісім турів. Більше того, команді поки не вдалося і забити.
Зрозуміло, що психологічний стан команди в такій ситуації складний, але ми бажаємо команді забути про результати, пропущені м’ячі та невдалу гру. Потрібно просто зібратися і зіграти цю гру і кожну наступну, як останню. З боротьбою, жагою до перемоги і впевненістю у собі.
Ми в вас віримо, у вас все вийде, потрібно лише повірити у себе!
Матч відбудеться в суботу в Полтаві о 14-00.

“Ворскла” U-14 – “ДЮСШ-15″ U-14.
Гра двох сусідів турнірки, команд які розділяють лише одно очко.
В минулому турі ми знову стали свідками міцного характеру команди Олександра Івановича. Програючи перший тайм, команда зуміла переламати хід гри та забити три м’ячі.
Зважаючи на те, що “Ворскла” та “ДЮСШ-15″ два приблизно рівних суперники, саме характер U-14 може стати вирішальним фактором у грі.
Хлопці, сподіваємось на вашу силу волі та яскраву гру!
Матч відбудеться у Полтаві о 12-00.