ghjklll

Матчі, що можуть вирішити дуже багато. Прев’ю. 10 тур ДЮФЛУ.

Завтра, 3 листопада, усі наші команди зіграють з “Локомотивом”. Усі чотири колективи суперника займають передостанні та останні місця в своїх таблицях. “Локо” U-14 та U-17 на останньому, U-15 та U-16 на передостанньому і випереджають вони саме нас.
В розрізі турнірного розташування завтрішні матчі для когось це шанс покинути останні місця, для когось – набрати необхідні очки для подальшої боротьби.
Також ці матчі вкрай важливі з точки зору клубного рейтингу. Зараз ми випереджаємо супрників на 12 очок і чим більше очок ми наберемо завтра, тим спокійнішою буде подальша боротьба за очки.

“ДЮСШ-15″-”Локомотив”. U-14
В останніх двох турах команда Олександра Івановича набрала чотири очки з шести можливих. Завтрішня гіпотетична перемога може закріпити команду в середині турнірної таблиці та надати ще більше впевненості хлопцям.
Єдина невеличка проблема “ДЮСШ-15″ U-14 – це переналаштування на матчі. Часто хлопці дуже переживають за результат і це заважає їм грати. Якщо завтра Олександр Іванович та Андрій Васильович зможуть зняти з команди психологічне навантаження, немає сумнівів, хлопці покажуть хорошу гру і зможуть досягти результату.
Матч відбудеться в суботу о 12-00 на Якубовського, 7а.

“ДЮСШ-15″-”Локомотив”. U-15
в минулому турі команда Олексія Володимировича взяла своє перше очко, ще й забила два м’ячі на виїзді з не простим суперником.
Завтрішній матч може стати виходом з кризи для U-15. Домашня перемога дозволить команді залишити останню сходинку.
Завтра, можливо, найважливіший матч для хлопців у ДЮФЛУ 2018-2019.
Хлопці, ми вас віримо, тим паче ви вже довели, що здатні битися за очки.
Матч відбудеться в суботу о 14-00 на Якубовського, 7а.

“Локомотив”-”ДЮСШ-15″. U-16
Після впевненої виїзної перемоги над “Барсою”, вдома U-15 мінімально поступилась “Ворсклі”. команда ніби знаходить свою гру, але часто прикрі помилки визначають результат матчів.
Хоч “Локомотив” і знаходиться в таблиці вище команди Віталія Миколайовича, та вони пропустили вдвічі більше м’ячів, ніж ми. В середньому чотири голи за гру!
Забивати цій команді просто необхідно.
Якщо “ДЮСШ-15″ U-16 не припуститься вже традиційних прикрих помилок, ми впевнені, що результат матчу має бути позитивним для нас.
Потрібно лише правильно налаштуватись і показати збалансовану гру.
Гра відбудеться о 12-00 в гостях у команди “Локомотив”.

“Локомотив”-”ДЮСШ-15″. U-17
Дуже важко даються команді Дмитра Юрійовича останні матчі. Нічия з “Барсою”, домашня поразка від “Ворскли”. Хороші новини в тому, що конкуренти також втрачають і перше коло “ДЮСШ-15″ U-17 завершили на необхідній четвертій позиції. Але тепер шансів на помилку немає.
Хоча “Локомотив” і на останньому місці в таблиці, та пропускає команда не багато, тому перший забитий м’яч може визначити подальший перебіг подій у матчі.
Забивать теж дуже мало.
Якщо уважно зіграти в обороні і швидко забити, все має бути добре.
Сподіваємось, команда зробила роботу над помилками і завтрішній матч покаже, що минулі матчі лише прикрі випадковості.
Матч відбудеться в гостях одразу після закінчення гри U-16.