viber image

ДЮФЛУ.Прев’ю.13 тур.

“ДЮСШ-15″ U-17 – “Металург” (Запоріжжя) U-17.
Чемпіонські раунди для команди Дмитра Юрійовича.
Є чотири матчі і навіть чотири перемоги можуть на гарантувати вихід у фінальну частину.
В перших трьох турах весняної частини команда U-17 очок не набирала, але чи можна їм дорікати?
Об’єктивно сильніший “Шахтар”, досить суперечлива поразка від “Динамо” в один м’яч і рівна гра з конкурентом “УФК”, в якій просто не щастило. Не реалізовані моменти з “УФК”, по суті, єдина претензія, яка може бути до команди Дмитра Юрійовича.
Що ж, завтра розпочинається цикл з чотирьох матчів, в яких команда або вкотре доведе собі і всім свою силу, або – ні. Та найважливіше – має показати все, на що здатна!
“Металург” U-17 – середняк змагань, якого необхідно обігрувати. Тим паче після такої прикрої поразки від “Динамо” 1-2.
Хлопці злі, хлопці налаштовані на боротьбу, хлопці не збираються відступати.
Гра відбудеться у неділю на домашньому стадіоні о 14-00, тому закликаємо вболівальників підтримати команду.
“ДЮСШ-15″ U-16 – “Металург” (Запоріжжя) U-16
Основне завдання – набирати очки!
Поки важко зрозуміти, в якому стані команда Віталія Миколайовича. Так, вони програли 3-0 на виїзді “УФК”, але слід зауважити, що “УФК” йде на другому місці, випереджаючи “Дніпро” та “Динамо” на 8 очок!
Завтра о 12-00 “ДЮСШ-15″ U-16 зіграє з середняком, командою, яка лише на 4 очки випереджає їх і займає шосте місце.
Цікаво, що різниця між п’ятою та останньою командою чемпіонату лише шість очок. То ж, теоретично команда Віталія Миколайовича може зачепитися навіть за престижну п’ятірку. Та повторимось, основне завдання – перемагати та набирати очки для клубного рейтингу.
Матч відбудеться у неділю о 12-00 на стадіоні “ДЮСШ-15″.
Приходь вболівати!