ДЮСШ-15 ’93р.н. – “Динамо” Київ

19.12.2009р. о 14.00 в манежі Кончи-Заспи відбувся фінал Кубка міста команд 93р.н. між чемпіоном Києва ДЮСШ-15 та “Динамо”Київ. Гра пройшла в безкомпромісній боротьбі. Хоча “Динамо” більше контролювало м’яч, в команди ДЮСШ-15 було декілька гольових моментів, особливо в другому таймі, в перші хвилини якого після удару Гнітковського Віктора м’яч з дев’ятки витягнув воротар “Динамо”. Всередині 2-го тайму, після розиграшу вільного удару, по воротах “Динамо” пробив Гриб Олександр і тільки влалі дії воротаря “Динамо” врятували команду від голу. Не обійшлося і без судівських помилок, в тому ж другому таймі суддя не призначив пенальті в бік воріт “Динамо” після відвертого поштовху в спину гравцю №3 ДЮСШ-15  Гнітковському Віктору. Також слід відмітити вдалі дії воротаря ДЮСШ-15 Горового Германа, в першому таймі після виходу один на один  та в другому таймі після удару з меж карного майданчика. Але за 2 хв. до закінчення матчу, після прикрої помилки в центрі поля, “Динамо”  забило гол. Фінальний свисток зафіксував перемогу “Динамо”.