viber image2

Прев’ю. ДЮФЛУ 16 тур.

По три матчі залишилось зіграти кожній команді до завершення другого кола чемпіонату України.

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″
Враховуючи розташування команд у боротьбі за четвірку, цей матч є одним з трьох найважливіших у сезоні для команди Дмитра Юрійовича. Інші два матчі – це два наступні тури!
У минулому колі у надвидовищному матчі на 97 хвилині “ДЮСШ-15″ вирвала перемогу. Були червоні картки, суперечки і навіть бійка. Можна не сумніватись, що це буде справжня битва. В ній і надважливі очки, і принциповість, і продовження минулорічного конфлікту.
Дуже важко буде нашим хлопцям, але ми бачили їх настрій та моральну стійкість, тож точно знаємо – в Дніпрі завтра буде гаряче!

“Дніпро” – “ДЮСШ-15″
Як і U-17, команда Віталія Миколайовича пропускала майже три тижні. Враження, яке команда залишала до цієї паузи було досить яскравим. Нічия в останньому матчі з “Металургом”, претендентом на четвірку, як прекрасний доказ.
Команді U-16 вдалося підсилитися у міжсезоння і час на адаптацію у новачків був, завдячуючи паузі. Тож, є сподівання, що нашим хлопцям буде, що протиставити четвертій команді змагань.

“ДЮСШ-15″ – “Металург”
Команді Олексія Володимировича все ще не вдалося перемогти, хоча “Чорноморцем” хлопці показали хорошу гру і довгий час вели в рахунку.
“Металург” – є одним з аутсайдерів змагань. За п’ятнадцять турів команда набрала 10 очок.
Нашим хлопцям необхідно правильно налаштуватись на гру і спробувати перемогти.
Цю команду можна і потрібно обігрувати!

“ДЮСШ-15″ – “Металург”
Основним турнірним завданням команди Олександра Івановича є набір очок для клубного заліку. А в цьому турі хлопці можуть вплинути на розташування команд в першій четвірці та реабілітуватися за розгромну поразку в Дніпрі.
Ми добре знаємо про характер команди U-14, тож впевнені, що хлопці зможуть дати бій одному з фаворитів турнірної таблиці.