viber image2

ДЮФЛУ 3 тур.Прев’ю

“ДЮСШ-15″ U-14 – “Зміна-Оболонь” U-14.
Перші два тури команда Володимира Івановича та Павла Олександровича провела просто відманно!
Ніби і за грою, і за результатом. Тепер перед комадою стоїть не просте завдання, а полягає воно в тому, щоб бути стабільними та сконцентрованими. Третя перемога поспіль може зробити з U-14 безперечного фаворита, який не втрачав очок у трьох турах і тоді завдання для них буде єдиним: потрапляння у фінальну четвірку.
Суперник перші два тури програв, тож доводити, що перші перемоги були закономірністю, а не випадковістю, хлопці мають.
Матч відбудеться в суботу о 14-00 на домашньому стадіоні.

“Прем’єр-Нива” (Вінниця) U-15 – “ДЮСШ-15″ U-15.
Завдання перед командою Олександра Івановича та Андрія Васильовича найвищі, але поки не зрозуміло в якому стані команда. Ніби і впевнена перемога в першому турі, але бліда гра з малою кількістю моментів в другому матчі і поразка, як наслідок. Тому цілісне враження сформувати наразі важко.
“Прем’єр-Нива” так само набрала три очки в перших двох турах. Зрозуміло, що в рідних стінах їм має бути значно легше, але “ДЮСШ-15″ U-15 необхідно реабілітовуватись за поразку і доводити, що бажання потрапляти в ТОП-4 містить реальні аргумаенти.
Матч відбудеться в суботу у Вінниці о 14-00.

“ДЮСШ-15″ U-16 – “Зміна-Оболонь” U-16.
Команда Олексія Володимировича та Андрія Андріовича набагато впевненіше розпочала сезон ДЮФЛУ, ніж в попередні роки. Перемога в першому матчі, хороша гра та поразка лише в один м’яч на виїзді. Є шанс на те, що хлопці психологічно готові до хорошого сезону і ми побачинмо від них впевнену та яскраву гру. Суперник “ДЮСШ-15″ U-16 в стартових турах не перемагав, набравши одне очко в матчі проти “ВОДЮСШ”.
Впевнені, що у разі перемоги наші хлопці повністю звільняться від психологічного тягару і надалі зможуть підкорити будь-які вершини. Необхідно лише отримати впевненість завдяки перемогам на старті чемпіонату.
Прийти та підтримати команду можна в суботу о 12-00 на Якубовського, 7а.

“Прем’єр-Нива” (Вінниця) U-17 – “ДЮСШ-15″ U-17.
4 м’ячі за два тури забила команда Віталія Миколайовича, ніби і хороший показник! Але ж пропустила 13!
Не граючи з умовними “Динамо” або “Шахтарем”. Погана підготовка, розконцентрація, недоналаштованість або ще щось, поки сказати важко. Точно можна сказати, що вцьому турі потрібно зробити все, щоб реабілітуватися в першу чергу перед собою.
Ми бачили прекрасні матчі у виконанні хлопців і впевнені в тому, що їм під силу взяти себе в руки та здобути результат у Вінниці, незважаючи на те, що суперник поки не програвав.
Гра відбудеться в суботу о 12-00 у Вінниці.