Нагородження

29 грудня 2009р. в актовому залі СШ №260 відбулося нагородження призерів та переможців першості м. Києва з футболу вищої та 1-ї ліг. Команда ДЮСШ-15 ’93р.н. тренер Макуха Д.Ю. була нагороджена Кубком, медалями, дипломами за 1-ше місце. Також гравці команди ’93рн. були відзначені в номінаціях: кращий бомбардир (Гриб Олександр) та кращий захисник (Макслахов Ілля). Тренер Макуха Д.Ю. визнаний кращим тренером в своїй віковій групі. 2-га команда ’93 р.н. була відзначена дипломами та медалями за 1-ше місце в 1-й лізі. Також 1-ше місце в 1-й лізі виборола команда ’94 р.н., тренер Дерипапа О.В. Вітаємо команду ’94р.н. з виходом в вищу лігу!
Команда ДЮСШ-15 ’98р.н., тренери Канавський Р.М. та Клімков Г.В., була нагороджена дипломами та медалями за 2-ге місце в вищій лізі. В даній віковій групі було визнано гравців команди ДЮСШ-15: Петрусенка Олександра та Рябчука Дениса кращими бомбардиром та захисником відповідно. Також кращим тренером даної вікової групи було визнано тренера ДЮСШ-15 Канавського Р.М.
Команда 2000 р.н., яка приймала участь в першості м.Києва поза конкурсом, також була відзначена медалями та грамотами за 3-тє місце.