viber image2

ДЮФЛУ. 5 тур. Прев’ю.

Битва за 12 очок.

Усі вікові категорії гратимуть з Чорноморцем, який після чотирьох турів у своєму активі має одне очко.
В нас сім, але шість з них набрали U-14.

Тож, маємо два приблизно рівних суперника, очікуємо на бойові матчі від усіх чотирьох вікових категорій.

В команди U-14 взагалі дуже цікава ситуація. В них 6 очок і вони на одне очко відстають від третього місця.
Зважаючи на те, що іх конкуренти гратимуть з Динамо та Шахтарем, то третя сходинка, станом на кінець першого кола, є досить реальною.

U-15 пропускає дуже багато, але менше за Чорноморець.
Для них це буде матч за власний престиж. Зрозуміло, що вимагати від хлопців очок в матчах за Динамо та Шахтарем ми не маємо права, а от Чорноморець хлопцям по зубах.

В минулому сезоні команда U-16 за характером здавалась найстійкішою і були матчі, коли стиснувши зуби, вони досягали результату.
В цьому сезоні поки не побачили цього. Так, був скандальний матч в Харкові, де гол зарахували, коли м’яч був за 30 сантиметрів до лінії, крім того матчу Динамо та Шахтар, але тепер треба показувати свою міць та характер.
Сподіваємося, так і буде.

А от U-17 цієї осені радує. Нічия з Металом, який на другій сходинці, мінімальна поразка від Шахтаря, та дуже хороший перший тайм з Динамо. Команда додала і має усі шанси показати це у грі з Чорноморцем.