2 “Вишневе- Динамо” Крюківщина
3 ДЮСШ-15 Київ
4 “Хілд Любомир” Ставище
5 “Місто Світла” Київ

На полі ДЮСШ-15 розпочалися ігри групи Г традиційного зимового турніру пам’ятіі ЗМС, заслуженого тренера України Олега Макарова.
15.01.2010 о 12.00 відбулася перша гра ДЮСШ-15 з ФК “Хілд Любомир” Ставище. 1-й тайм пройшов в рівній боротьбі. хоча наша команда була ближче до забитого голу, так наприкінці 1-го тайму вихід один на один не зміг реалізувати Абатуров Юрій, попавши в поперечину. В 2-му таймі гравці ДЮСШ-15 більше володіли ініціативою та мали більше нагод для взяття воріт. Після того як не за правилами зупинили нападника Войцеховського Владислава, Карнаух Сергій не зумів реалізувати пенальті. Після цього в нашої команди було ще декілька невдалих спроб повести в рахунку, але все ж після ювелірної передачі з середини поля все того ж Карнауха, Дацюк Павло, перекинувши воротаря, відкрив рахунок у матчі. Через хвилин десять суперникам, після кутового удару, вдалося зрівняти рахунок. Подальші атаки ДЮСШ-15 не принесли результату, хоча непогані спроби змарнували Дацюк Павло та Абатуров Юрій.

Друга гра ДЮСШ-15 відбулася 16.01.2010 о 12.00 з ФК “Місто Світла” Київ. Цього разу наша команда повністю володіла ініціативою, добре контролювала м’яч. Вже на 15хв. після красивої комбінації Карнауха, Абатурова та прострілу з правого флангу гол забив Деребчинський Олександр. В 1-му таймі у ДЮСШ-15 було ще декілька моментів для взяття воріт , але їх не вдалося реалізувати. В 2-й половині зустрічі наша команда також повністю контролювала гру, створивши багато гольових моментів, але змогла реалізувати тільки три. На 55хв. після комбінації Карнаух – Колодяжний- Войцеховський останній вийшов один на один з воротарем і красивим обвідним ударом забив м’яч в сітку суперника. На 60хв. зустрічі після прострілу Колодяжного Андрія перший на м’ячі був все той жее Войцеховський Владислав, який зумів переправити м’яч у ворота. На 72хв. після потужного удару в стійку Аланіа Костянтина м’яч у ворота суперника добив Колодяжний Андрій. 4:0 – закономірний результат на користь нашої команди.
Наступним суперником ДЮСШ-15 буде ФК “Колос” Музичі. Початок матчу о 10.00 18.01.2010. Запрошуємо підтримати нашу команду!

Команда ДЮСШ-15 ’93р.н. в своїй дебютній грі на турнірі програла 1:0 ФК “Діназ” Вишгород. Наступна гра відбудеться 19.01.2010 0 12.00 з командою “Діназ-2″ в с.Лютіж, де проходять ігри групи В.