Матч за вихід з групи Г

19.01.2010 0 10.00 відбулася четверта групова гра для ДЮСШ-15 на традиційному зимовому турнірі ім.О.Макарова. Саме вона вирішувала, чи зуміє команда пробитися далі ( результати минулих зустрічей настроювали на оптимістичний лад, а саме: 1:1 з “Хілд Любомиром” (Ставище), 4:0 з “Містом Світла” (Київ) та 5:2 з “Колосом” (Музичі)). Нашими суперниками були срібні призери Чемпіонату області 1999р. ФК “Динамо” (Вишневе). Гра видалася для нашої команди тяжкою з ряду причин: достатньо досвідчений та кваліфікований суперник, який до того ж мав день відпочинку перед звітним матчем та, нажаль, ряд сумнівних рішень арбітра, які вплинули на результат.
На перших хвилинах гри ДЮСШ-15 пропустили два необов’язкові м’ячі, що стали результатом помилок захисту нашої команди, а не атакувальних дій суперника. Через 15 хв. після подачі кутового третій м’яч влетів в сітку наших воріт. Треба віддати належне нашим футболістам, які після такого катастрофічного дебюту не опустили руки і продовжували шукати щастя біля воріт суперника. В результаті після подачі з кутової позначки на підбиранні добре зіграв Сергій Карнаух і красивим ударом відквитав один м’яч.
На початку другого тайму гравець ФК “Динамо” (Вишневе) порушив правила у власному карному майданчику, але арбітр зафіксував порушення за його межами і, замість пінальті, ми пробивали лише штрафний удар. В наступній атаці на наші ворота боковий суддя не помітив очевидного офсайду у форварда суперника і рахунок став 1:4. Гру було зроблено! За час, що залишився до кінця матчу, суперники обмінялися голами. Фінальний свисток зафіксував рахунок 2:5.