Матчі з гостями зі Львову

В останні дні січня ( 30 та 31) на спортивному комплексі ДЮСШ-15 відбулися товариські зустрічі команд 98р.н. ДЮСШ-15 та ФК “Покрова” (Львів) і команд 93р.н. ДЮСШ-15 та СДЮШОР-4 (Львів). 30 січня команди 98 р.н. зіграли дві гри, нажаль, обидві наша команда програла. Першу гру ДЮСШ-15 більше контролювала м’яч, але, виграваючи з рахунком 1:0, в кінці матчу за декілька хвилин пропустили прикрі 2 голи. Друга гра складалася за схожим сценарієм. Команді “Покрова” вдалося реалізувати свої моменти, а наша команда втратила декілька 100% можливостей, наслідок тому результат матчу 4:6.

На наступний день команда ДЮСШ-15 налаштувалася на гру серйозніше і не залишила жодног шансу супернику зіграти в свою гру, про що свідчить результат 4:0.

Команди 93р.н. зіграли дві гри, в обох з яких незаперечну перевагу мала ДЮСШ-15 , двічі розгромивши суперника.