ДЮСШ-15 ’98 р.н. – “Оболонь”

Команда ’98 р.н. провела матч з однолітками з “Оболоні” в слідуючому складі: воротар – Пустовіт Антон, захисники: Шпорт Іван, Варіжук Вячеслав, Рябчук Денис, півзахист: Ларіоненко Сергій, Куць Дмитро, Паламарчук Владислав, Петрусенко Олександр, нападник – Зінатулін Максим. На заміну замість Ларіоненко Сергія вийшов Орловський Олександр та Бриженко Олексій замість Куця Дмитра.:
Дебютний матч пройшов під знаком значної переваги команди ДЮСШ-15. Було помітно, що хлопці дуже хотіли реабілітуватися за поразку в Одеському турнірі і з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки. Їм вдавалися як багатоходові комбінації, так і разючі контратаки, які кожного разу закінчувалися ударом по воротах. Двічі поспіль після ударів захисника Шпорта Івана та нападника Зінатуліна Максима м’яч потрапляв у поперечину та штангу воріт суперника, вище воріт зі зручної позиції пробив Ларіоненко Сергій. Від такого шаленого натиску не витримали нерви в одного з гравців “Оболоні”, який спочатку отримав жовту карточку за грубу гру, а, потім, за суперечку з арбітром, ще одну і був вилучений з поля. Отримавши крім ігрової, ще й чисельну перевагу, наші хлопці не збавляли обертів, але до забитого голу справа ніяк не доходила. Лише після виходу на поле Орловського Олександра і за його активної участі в затяжному штурмі воріт суперника, м’яч відскочив до Куця Дмитра і він відправив його повз воротаря у ствір воріт.
Після пропущеного голу сили зовсім залишили гравців “Оболоні”. Після подачі чергового кутового захисники не вгледіли за далеко не найвищим гравцем ДЮСШ-15 Варіжуком Вячеславом і він головою замкнув подачу. 2 : 0 – це вже заявка на перемогу! До кінця матчу залишилося 2-3 хвилини, коли “Оболонь” отримала право на штрафний удар. Воротар Пустовіт Антон, який до цього впевнено та надійно провів весь матч припустився єдиної позиційної помилки і пропустив не дуже складний м’яч.
Отже, 2 : 1. Цілком закономірна перемога. Так тримати!