Зміна – ДЮСШ-15 2000 р.н. (вища ліга): рахунок 1-3.

Матч між командами Зміна і ДЮСШ-15 2000 р.н. (U-10) був видовищним, обидві команди показали комбінаційну гру, яка проходила на високих швидкостях. Хоча в цьому матчі команда ДЮСШ-15 і здобула перемогу з великим рахунком (3-1), однак легкою її назвати не можна. Не зважаючи на те, що наша команда переважала суперника практично протягом всього матчу, відчувалося, що у суперника достатьо сил і здібностей, щоб змінити хід гри на свою користь.

На щастя наші гравці вистояли перед пресингом суперника – форварди Зміни змогли забити нам лише один мяч, да і той завдяки помилці воротаря (який не був готовий до удару і випустив мяч за лінію воріт). В другій половині матчу Зміна посилила наступ на наші ворота, що дало нам змогу проводити гострі атаки через вільні зони, які залишали нам гравці суперника. Напруга у матчі тривала протягом всього матчу, вболівальники нашої команди полегшено зітхнули лише по його закінченні.

Фотозвіт про хід матчу дивіться на нашому формумі. Також на форумі розміщено тему з фотографіями про матч ФК «Добро» – ДЮСШ-15-2 1999 р.н.