КДЮСШ-15 ’98р.н. – “Атлет”

25 квітня відбулися матчі 2-го туру чемпіонату Києва серед команд ’98 р.н., де зафіксовано наступні результати : “Чайка”-”Київ” – 0:2; “Динамо”-”Арсенал” – 4:0; “Зміна”-”Локомотив” – 1:0; “Дарниця”-”Зірка” – 1:0; КДЮСШ-15-”Атлет” – 4:1.
Початок гри КДЮСШ-15 з “Атлетом” не віщував для нашої команди такого плачевного результату. Хоча “Атлет” перший забив гол, команда КДЮСШ-15 провела 1-й тайм в атаках, мала декілька гольових моментів, але реалізувати змогла тільки один.
Перша половина 2-го тайму також пройшла в досить рівній боротьбі, та слід віддати належне команді “Атлет”, вони не давали нашим футболістам зіграти “свою гру”, пресингуючи майже на кожній ділянці поля. Але після прикрої помилки нашого воротаря, рахунок став 1:2. КДЮСШ-15 майже всією командою ринулася атакувати, чим скористався “Атлет” забивши третій гол після невдалої спроби виконати штучний офсайд нашими захисниками. Четвертий гол КДЮСШ-15 пропустила по інерції, майже не чинивши опору.