ДЮСШ-15-2 vs Єдність («Добре, що хоч так …»)

У неділю, 25 квітня, відбувся матч першості м. Києва з футболу 2010 р. між командами ДЮСШ-15-2 та Єдність ’99 р.н. (перша ліга). Не зважаючи на те, що у підсумку був зафіксований нічийний рахунок (0-0), матч був напруженим і цікавим. У першому колі обидві команди здобули перемоги, тому кожна була налаштована на перемогу і в цьому матчі.

Гра розпочалася жваво, у дебюті гри команди провели по декілька атак на ворота супротивників. Потім футболісти Єдності поступово захопили ініціативу – вони стали більше пресингувати і контролювати мяч, це дозволило їм переводити гру на половину поля супротивника, небезпечно наближатися до воріт та завдавати ударів. Однак футболісти команди ДЮСШ-15-2 у обороні грали надійно. Зважаючи на пресинг супротивника та контроль ним центру поля, футболісти ДЮСШ-15-2 вимушені була грати на контратаках, деякі з них були доволі гострими і могли завершитися взяттям воріт.

В такому руслі гра продовжувалася весь перший тайм та частину другого. Вона значно оживилася на початку другого тайму, коли тренери зробили заміни у складах команд. З боку команди ДЮСШ-15-2 на поле вийшли новачки, які займаються футболом лише перший рік, їм вдалося оживити гру і перехопити ініціативу у гравців Єдності. До кінця гри виникало декілька моментів, коли ДЮСШ-15-2 повинна була забивати гол, однак мяч вперто не хотів залітати у ворота суперника. Гравці команди Єдність також значно оживилася у цей перід гри, вони не лише активно захищалися, але і відповідали гострими контратаками, виконували небезпечні кутові та штрафні удари. Не зважаючи на зусилля команд до кінця матчу рахунок так і залишився нічийним.

Обидві команди проявили характер і волю до перемоги. Команда Єдність більше володіла ініціативою у першій половині гри, показала, що здатна диктувати свою волю супротивнику. Команда ДЮСШ-15-2 довела, що може гідно грати з технічним суперником, який постійно пресингує і намагається контролювати мяч, має насичену оборону оборону та вміє організовувати швидкі контратаки. Новачки команди ДЮСШ-15-2 продемонстрували, що у них є бажання і можливості грати у відповідальних матчах на рівних з досвідченими партнерами та суперником. Що вони здатні взяти на себе ініціативу і організувати гострі атаки на ворота злагодженої оборони супротивника, при цьому вони також в змозі забезпечити надійну оборону, яка нейтралізує контратаки суперника. У цілому матч приніс позитивний турнірний результат для команди ДЮСШ-15-2 та був корисним для зросту досвіду команди. Вважаємо, що команда Єдність також має бути задоволена результатом гри, особливо зважаючи на слова її тренера стосовно її підсумку: «Добре, що хоч так …».

 

Фотозвіт про цей матч дивіться на нашому форумі.