ДЮСШ-15-2 vs Зірка-2 (’99 р.н., 4-й тур, перша ліга)

9 травня був зіграний матч між командами ДЮСШ-15-2 та Зірка-2 ’99 р.н. (4-й тур першості м. Києва з футболу, перша ліга).

Гра розпочалася з атак команди ДЮСШ-15 – вона активно йшла на половину поля суперника, однак гравці Зірки не тільки зіграли надійно в обороні, але і зуміли організувати гострі контратаки. Доля матчу практично була вирішена на початку першого тайму, коли двічі відбувся вихід нападників Зірки один на один з воротарем команди ДЮСШ-15 – обидва рази вони не схибили (0:2). Ці сольні виходи відбувалися завдяки провалам захисту нашої команди на правому фланзі. Команду не виправдовує і той факт, що в обох випадках форварди Зірки перебували у положенні поза грою, однак рефері не зорієнтувався у ситуації і не зафіксував порушення. Об’єктивно ми програли цей двобій.

Після двох пропущених голів тренер ДЮСШ-15 провів деякі заміни у складі команди і гра вирівнялася. ДЮСШ-15 почала більш впевнено захищатися, це допомогло хавбекам зосереджувати увагу не лише на обороні, а і на організації наступальних дій, до атак почали підключатися гравці оборони, в одній з них гравець Зірки зіграв рукою, за що було призначено пенальті. Команда ДЮСШ-15 його забила і скоротила відставання до одного голу (1:2). Однак подальші спроби відігратися не принесли бажаного результату – гравці Зірки протягом всього матчу оборонялися такично грамотно і надійно, хоча подекуди грали доволі грубо.

Не зважаючи на активність команди ДЮСШ-15 гравці Зірка не відсиджувалися у обороні, а намагалися контролювати гру, що приносило свої результати. В одному із моментів вони здобули право пробити пенальті, однак блискуча гра воротаря ДЮСШ-15 завадила супернику святкувати черговий гол. Активність хавбеків і форвардів Зірки все таки принесла їм результат, в одній із атак була розіграна гарна комбінація, в результаті якої гравець Зірки був виведений на вільну позицію в районі карного майданчика і з ходу пробив у дальній від воротаря кут воріт. Воротар був безсилий завадити забити цей красивий гол (рахунок став 1-3).

Нинішня поразка команди ДЮСШ-15 визиває гіркоту на душі вболівальників, оскільки наша команда програла перш за все із-за помилок своїх гравців. Чи послужить цей матч уроком для команди? Маємо надію, що так, послужить. Гравці переживають цю поразку, бо відчувають, що не допрацювали у матчі. Але однієї надії недостатньо. Гравцям потрібно ще більш ретельно працювати на тренуваннях, думати про командні дії, вивчати манеру гри суперника і не забувати про взаємодопомогу на полі. Тоді гіркота поразки обов’язково зміниться на задоволення від виграшів у наступних матчах.

Фотозвіт про хід матчу дивіться на нашому форумі:

• 1) Тренування гравців Зірки.
  • 2) Вихід команд на поле.
  • 3) Зірка вводить м’яч у гру: центр поля не прикритий, звідси буде організований вихід форварда один-на-один з воротарем.
  • 4) Мячем володіє ДЮСШ-15: пресинг гравців Зірки. Активна гра дозволила Зірці конролювати центр поля і диктувати свою гру.
  • 5) Порушення правил проти форварда ДЮСШ-15. Злагоджена оборона Зірки ліквідовувала загрозу своїм воротам за межами карного майданчика.
  • 6) Пробито штрафний удар: фланги атаки не були задіяні гравцями ДЮСШ-15 для атаки.
  • 7) Після пропущених голів оборона ДЮСШ-15 стала грати агресивніше і надійніше.
  • 8 ) ДЮСШ-15 пробиває пенальті.
  • 9) У перерві матчу: настанови тренера Зірки.
  • 10) У перерві матчу: настанови тренера ДЮСШ-15.
  • 11) Груба гра: лікар на полі.
  • 12) Хавбек ДЮСШ-15 вимушений покинути гру.
  • 13) Пробиття штрафного удару: скупчення гравців у центрі, лівий фланг не задіяно для атаки.
  • 14) Пробиття штрафного удару: форвард ДЮСШ-15 не встигає до м’яча.
  • 15) Атакує Зірка: ДЮСШ-15 не має контролю над центром поля, двом гравцям Зірки протидіє один захисник ДЮСШ-15.
  • 16) У грі захисники Зірки: вдале перекриття зон атаки з перспективою організації контратаки по центру поля.
  • 17) ДЮСШ-15 захищається: гравці Зірки розпочинають атаку із-за меж карного майданчика, не всі вони прикриті, один захисник грає проти двох нападників, багато вільного простору для атаки (який потім буде використано для взяття воріт).
  • 18) ДЮСШ-15 захищається: в результаті вдалого переміщення після розіграшу кутового гравці Зірки створюють вільну зону і з неї забивають третій гол.