viber image2

ДЮФЛУ. 2 тур. Прев’ ю.

U-17.
ДЮСШ-15 Київ (Київ) – Інтер (Дніпро)

Ми поступилися запорізькому Металургу з рахунком 1-4, а дніпряни у домашньому матчі впевнено перемогли Чорноморець 3-0.

Переглядаючи перший матч команди Олексія Володимировича та Андрія Андрійовича, складалося враження, що команда має неодмінно брати очки.
Змістовний футбол з заготрюючими передачами та напів моментами.
Пропустили, швидко відігралися, мали забивати ще, але пропустили вдруге і пішли на перерву.
Рівна гра, кілька гострих випадів, а потім два пропущених голи за дві хвилини, як грім серед ясного неба.
Після цього гра була закінчена.
Підсумковий рахунок 1-4, при рівній грі з обопільними моментами.

Тож, видається, що основна проблема ДЮСШ-15 U-17 у концентрції та налаштуванні.

Якщо кожен догравитиме усі моменти до кінця, можна буде сподіватись на позитивний результат, чого ми і очікуємо у завтрішньому домашньому матчі.

U-16.
Чорноморець (Одеса) – ДЮСШ-15 Київ (Київ)

Чорноморець, як і ми, мінімально поступився у першому турі.

Хлопці Олександа Івановича та Андрія Васильовича пропустили гол на першій хвилині, після грубої помилки захисту та воротаря.
Потім виглядали непогано, мали свої моменти, але забити так і не зуміли.

Фактично починати матч з 0-1 після довгої перерви та недостатнього ігрового тонусу не дуже приємно.
Виглядало, що причина, як і в U-17, в недостатній концентрації.

Сподіваємось, що ДЮСШ-15 U-16 завтра вийдуть на поле зібраними та сконцентрованими.

Чекаємо на перемогу, адже серія без звитяг у ДЮФЛУ тягнеться вже дуже довго.
Удачі, хлопці!

U-15.

У першому матчі команда Володимира Івановича та Павла Олександровича мала безліч моментів!
Здається, що не менше, ніж у першій половині чемпіонату.
Забили лише один, пропустили двічі. Програли.
Якщо команда створить стільки ж моментів і відповідальніше поставиться до реалізації, то все буде добре!

Інша справа, що Інтер впевнено переміг у першому турі Чорноморець з рахунком 4-1.
Або Інтер такий сильний, або Чорноморець поки не ввійшов у сезон.
Але в будь-якому випадку гру краще почати обережно, щоб не пропустити швидкий м’ яч.

Сподіваємось, що нереалізовані моменти у першому матчі розізлили хлопців і ми побачимо ще більш агресивний футбол у їх виконанні.

U-14.

В сезоні 20/21 команда Олександа Миколайовича та Віталія Олександровича є лідером з набору очок для школи.
В осінній кампанії за вихід у фінальну частину їм не вистачило одного очка, щоб зайняти третю сходинку.
Те, як хлопці почали весняну частину, вселяє віру в успіх.
Впевнена перемога 3-0 над ДЮСШ Металургом.

Чорноморець, у свою чергу, зіграв в нульову нічию.

Третя пара нашої групи також зіграла в нічию, тож, якщо ДЮСШ-15 U-14 переможуть у звітного турі, зможуть забезпечити собі відрив від трьох команд мінімум на 4 очки.

Сподіваємось, що перемога 3-0 додала хлопцям впевненонсті у власних силах і завтра вони трансформують її у результат.