Monthly Archives: Июль 2021

волк

Олександр Волков – гравець “ЛНЗ”.

Вихованець “ДЮСШ-15″ приєднався до дебютанта Другої ліги України.
Крім нашого зіркового випускника, команді грають такі імениті гравці, як: Максим Лопирьонок (Дніпро, Минай), Олександр Насонов (Волинь, Металург Донецьк, ФК Львів), Іван Бобко (Металіст, Чорноморець, Дебрецен) та багато інших.

Тренує команду Юрій Бакалов та Олександр Ковпак.

Результати чемпіонату Києва для ДЮСШ-15

Результати чемпіонату Києва для наших команд.

Кожна вікова категорія була представлена у Вищій лізі Федерації футболу Києва і ось які місця ми зайняли.

Молодші колективи потрапили в призові зони, середнього віку завершили в нижній частині таблиць і трохи вище, але найстарші подарували справжню сенсацію і змогли фінішувати другими!

8afbe-grigoriy-yermakov

Георгій Єрмаков – гравець ФК “Олександрія”.

Орендна угода розрахована на 1 рік, права на талановитого випускника ДЮСШ-15 належать ФК “Шахтар”.

Це вже другий сенсаційний трансфер для вихованців Макухи Дмитра Юрійовича цього літа. Другий, але навряд останній.

Раніше до шотландського “Сент-Джонсона” приєднався інший вихованець Дмитра Юрійовича – Максим Кучерявий.
Клуб Максима цього сезону виступатиме у кваліфікаційному раунді Ліги Європи.