F488A5BF-D660-451B-BFCC-2EBC1EA15E8C

Прев’ю ДЮФЛУ. 18 тур.

Трьом колективам можна просто розслабитись та показати хороший футбол, а в U-17 інтрига не менша, ніж в фіналі Ліги Чемпіонів.
Один доленосний матч, який і вирішить, хто достойний фіналу. Три претендетни і лише один піде далі.
Не варто пояснювати, що таке фінальна частина чемпіонату України для команд випускного року. Фактично, це прекрасний шанс зробити наступний крок у дорослий футбол.

“Ворскла” – “ДЮСШ-15″
Все вирішиться в останньому турі, як і в найкращих традиціях футбольних трилерів.
“ДЮСШ-15″ U-17 має перевагу в два очки, але перевага власного поля для “Ворскли” може бути набагато відчутнішою. (Сподіваємось, це не завадить нашим хлопцям)
Можна було б сказати, що нас влаштує нічия, але в паралельному матчі “УФК” гратиме з “Динамо” і у разі нашої ничиї, переможний результат виведе їх далі. Так, “Динамо” майже ніхто не перемагав, але це розв’язка і може статися будь-що.
В Полтаві зустрінуться приблизно два рівних колективи і здається, що переможця визначить психологічна стійкість. Напруга висока, хто впорається з нею краще, той і переможе.
Дуже сподіваємось на високий рівень суддівства, адже всі розуміють ціну помилки в такому матчі.
З Полтаве вестиметься відеотрансляція матчу на сторінці Фейсбук, або в Ютуб.
Слідкуйте за оновленнями сторінок.
Матч розпочнеться о 14-00.

“Ворскла” – “ДЮСШ-15″
Організована гра команди принесла підопічним Віталія Миколайовича перемогу над “Барсою” у минулому турі.
“Ворскла” випереджає нашу команду на чотири очки і на дві позиції.Тож, при злагодженій грі в обороні та гострій в атаці цей суперник по зубам U-16.
Тим паче, що у разі перемоги є шанс випередити “Барсу” і завершити чемпіонат на восьмому місці.
Гра розпочнеться о 12-00 в Полтаві.

“ДЮСШ-15″ – “Ворскла”
Остання гра чемпіонату, яка нічого не змінить у турнірній таблиці, але може зробити хлопців впевненішими у своїх силах!
Вболівальники «ДЮСШ-15» U-15 так і не побачили перемог у ДЮФЛУ 2018/2019. Саме час не думати ні про що і просто спробувати полірувати глядачам приємні емоції.
Гра відбудеться о 14-00 на домашньому полі.

“ДЮСШ-15» – «Ворскла»
Симпатична і непоступлива команда U-14 в другому колі не перемагала.
Перемоги у матчах рівних команд восени перетворились на поразки весною.
Нічого не змінилось в бажанні хлопців, в ніби також. Можливо кудись зникло везіння, можливо суперники швидше прогресують.
Завтрашній матч – прекрасний шанс довести випадковість останніх результатів та спробувати підняти собі настрій в останньому турі.
Матч відбудеться о 12-00 на домашньому стадіоні «ДЮСШ-15»