Daily Archives: 31.10.2017

ТУРНІР ПРОГНОЗИСТІВ (1)

Стартуємо, як і обіцяли!

Ну що, дізнаємось імена справжніх футбольних аналітиків?
В п’ятницю в “ДЮСШ-15″ розпочинається турнір прогнозистів.
У фойє школи знайдете скриньку та бланки для своїх передбачень матчів.
Умови участі також будуть там.

viber image

Розв’язка наближається!

До кінця першого кола залишилось лише два тура, але для “ДЮСШ-15″ U-19 вони будуть надскладними.
Зважаючи на те, що ігри в нас з командами з лідируючої групи, втрачені очки можуть коштувати занадто дорого.
Станом після семи турів, наші хлопці знаходяться на третmому місці, поступаючись лідеру – “Оболоні”, лише трьома очками.
За матчі, що залишились четвірка лідерів навряд зміниться, але щоб претендувати на загальну перемогу у чемпіонаті, необхідно брати максимум очок в матчах з “Локомотивом” і “Колосом”.
Завтра, 1 листопада, зустрічаємось з “Локомотивом” на їхньому полі о 12-00.
Гра відбудеться за адресою Стадіонний провулок, 10/2.
Цікаво, що у минулому турі “Локомотив” програв середняку “Чайці” з рахунком 4-2.
Отже завтра зустрічається третя та четверта команда чемпіонату, але втрата очок відкине кожного з суперників на велику відстань від лідера – “Оболоні”.
Відеотрансляція матчу буде доступна з 12-00 на нашій сторінці в Facebook!
Обов’язково приходьте підтримати хлопців, якщо у вас є можливість!