Monthly Archives: Январь 2019

CFB37419-F27F-406A-BA67-1C25F30E6A18

Команда Дмитра Юрійовича бере участь у зимовому турнірі, що проходить у Білій Церкві.

Формат турніру передбачає дві групи по чотири команди. Разом з “ДЮСШ-15″ за прохід далі змагаються “Олімпік” U-19, “Оболонь-Бровар” U-19 та команда з Умані. У першому матчі “ДЮСШ-15″ зіграла 0-0 з “Олімпіком”, в неділю протистоятиме “Оболонь-Бровар”, а останній матч зіграє 9 лютого.

Вундеркінд, який підкорює Європу!

Андрій Саленко, вихованць КДЮСШ-15, є абсолютним чемпіоном України серед юнаків.
Та цього разу хлопець підкорив нову немовірну вершину!
Андрій Саленко – переможець 57 міжнародних змагань у Чехії у дисципліні слалом.
Йому лише 14 та, здається, в Україні підростає новий претендент на Олімпійські нагороди!
Вітаємо Андрія та його сім’ю з великим досягненням. Бажаємо міцного здоров’я, наснаги та неаби-якої витримки.

F8BFAC35-9630-4F8F-B69F-FD59DBBA1C79

Герої не вмирають!

Сьогодні сто перша річниця битви під Крутами.
Хлопці, які віддали свої життя за незалежну Україну, назавжди залишаться у наших серцях!
Слава Героям!

Продовжуємо знайомство с командою U-9!

Фоторепортаж з тренування команди Олександра Віталійовича та Євгена Вікторовича. Повний фотоальбом дивіться на нашій сторінці в Фейсбук.

Untitled-design-9-624x523

Вже 21 рік Олександр Віталійович працює в “ДЮСШ-15″!

Уявляєте на скількох дітей він вплинув?
Скільки виростив та виховав?
Зараз Олександр Віталійович працює з восьмирічними малюками і будьте певні, з них виростуть прекрасні спортсмени і люди.