Компанія «Датагруп»: соціальний проект триває

Рік тому компанія «Датагруп», лідер ринку професійної передачі даних і титульний спонсор Кубку України з футболу, запустила соціальний проект, направлений на підтримку дитячого футболу в Україні. Спонсорську підтримку отримала команда ДЮСШ-15 1997 р.н., яку тренує заслужений тренер України Пасєка Олександр Миколайович.

Генеральний директор компанії Данченко Олександр Іванович є вихованцем нашої спортшколи, пройшов в ДЮСШ-15 всі ступені дитячого і юнацького футболу, був призером першості м. Києва, приймав участь в міжнародних турнірах. Два роки поспіль був кращим бомбардиром не лише своєї команди, а і ДЮСШ-15 в цілому. Так що футбол він знає не за картинками і не по телевізору. Своєю працею та добрим серцем він вніс особисту частинку в становлення нашого футбольного клубу як в місті Києві так і в Україні.

Тренер команди 1997 р.н. заслужений тренер України Пасєка Олександр Миколайович, виховав володаря Кубку УЄФА Миколу Іщенка (ФК “Шахтар”), гравців команд прем’єр-ліги Бондаренко Олександра (ФК “Оболонь”), Волкова Олександра (ФК “Зоря”), Шелехова Дениса (ФК “Дніпро”).

Батьківський комітет футбольної команди 1997 р.н. висловлює щиру подяку спонсору команди – компанії “Датагруп” і особисто Данченко Олександру Івановичу за допомогу, яка сприяла участі команди в першості м. Києва та в міжнародних змаганнях, а також за придбання форми, м’ячів, спортивних костюмів та сумок для юних футболістів.

«Датагруп – ДЮСШ-15» – разом до перемог!

Більше фото ви можете подивитися на нашому форумі.