ФК «Карпати» vs ДЮСШ-15: грають 14-річні (4:2, 5:3)

Минулими вихідними у Львові гостювала команда U-14 добре знаної в Україні своїми вихованцями київської ДЮСШ-15. Гості зі столиці провели два товариських матчі з своїми однолітками з Академії футболу ФК «Карпати» та карпатської клубної СДЮШОР.


Обидва матчі відбулися на штучному полі Академії футболу ФК «Карпати». У першій грі зустрілися команда господарів поля та гості з Києва. Гра пройшла за переваги академіків, які більшу частину ігрового часу володіли ініціативою і створили значно більше гольових моментів. Один з них підопічні Олега Родіна реалізували в першій половині зустрічі і на відпочинок команди пішли за мінімальної переваги в рахунку господарів – 1:0.


На початку другого тайму кияни зуміли відновити рівновагу в рахунку – 1:1. Однак пропущений м’яч тільки по-спортивному розізлив академіків і вони, помітно додавши обертів, тричі поспіль доводили до логічного завершення свої атаки. Могли наші хлопці забити і більше, але в одних епізодах не вистачало майстерності у завершальній фазі розіграних комбінацій, а в інших чудово діяв у рамці воротар ДЮСШ-15.


Рахунок 4:1 тримався практично до самого фінального свистка. Але під сам кінець зустрічі столична команда зуміла провести результативну контратаку і в такий спосіб відіграла один м’яч. Тож у підсумку гра закінчилася з рахунком 4:2 на користь академіків.


Результативним видався і другий поєдинок ДЮСШ-15, в якому суперниками киян була команда СДЮШОР «Карпати». Але і в ній перевага була на боці «зелено-білих». Підопічні Тараса Ткачика і Віталія Шумського ледь не в кожній атаці могли забивати, а в підсумку до взяття воріт суперника довели справу п’ять разів. Втім, в другій половині зустрічі своє вміння атакувати наочно продемонстрували і гості, які зуміли забити три голи у відповідь. Таким чином фінальний свисток зафіксував перемогу карпатівців з хокейним рахунком 5:3.


Джерело: Інформаційний центр ФК «Карпати»