Прев’ю 6 туру Чемпіонату України серед команд U-19.

viber image
Вже завтра о 12-00 на стадіоні “Спартак” у Житомирі наші хлопці спробують здобути три очки, щоб повернутися у лідерські перегони.
Після програшу у минулому турі з рахунком 0-3 хлопці опинилися на четвертій сходнці турнірки, програючи лідеру вже три пункти. Відстань у одну перемогу не велика, але кожна наступна помилка може коштувати дуже дорого. Тим паче, що лідер – “Оболонь Бровар” зустрічається з аутсайдером змагань – одеським “Атлетіком”. Є сподівання, що білоцерківський “АРЗ” та хмельницький “Поділля” зможуть відібрати очки в “Колоса” та “Локомотива” відповідно.
Наша команда віком до 19 років готується до гри в нормальному режимі, на щастя відсутні неочікувані травми та хлопці сповнені рішучості привезти три пункти з Житомира. Після прикрої поразки від “Оболонь Бровар” ми охоче віримо, що хлопцям все вдасться.