Прев’ ю. 17 тур ДЮФЛУ. Розв’ язка чемпіонату.
Як ми раніше писали, основне завдання на наступні два тури – набрати якомога більше очок. Адже або “Металіст”, або “ДЮСШ-15″ понизяться у перший лігу. Наразі в обох колективів по 54 очки у клубному заліці. Клуб, що набере менше очок за два наступні тури, наступний сезон проведе у нижчій за класом лізі.
Тож, боротьба нас очікує не гірше, ніж в останніх турах Анлійської прем’ єр-ліги.
“ДЮСШ-15″ (Київ) – “УФК-Оліпкік” (Харків). U-14.
Передостання і остання команди чемпіонату. Вигравати потрібно будь-що. Харків’ яни за весь турнірний шлях набрали 4 очки, ми, звичайно, не набагато більше, але свої клубні завдання “УФК-Олімпік” вирішив. Навряд в цьому матчі щось вирішуватиме майстерність. Переможе той, хто більше захоче. Враховуючи, наскільки нам необхідни очки, сподіваємось, що це будемо ми.
Матч відбудеться о 14-00 на Якубовського, 7а.
“УФК-Олімпік” (Харків) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-15.
Ще одна гра останної з передостанньою команд. Кілька турів назад “ДЮСШ-15″ U-15 вже мали вдалий виїзд до Харкова, де зуміли перемогти прямого конкурента – “Металіст”. Немотивований турнірним положенням “УФК-Олімпік” – це та команда, яку можна і треба обігрувати. Сподіваємось, наші хлопці розуміють, що це їхня найважливіша гра в цьому розіграші ДЮФЛУ і налаштуються, як на останній бій.
Гра відбудеться в Харкові о 14-00.
“ДЮСШ-15″ (Київ) – “УФК-Олімпік” (Харків). U-16.
Тут все просто. Перемагаємо – граємо в плей-офф ДЮФЛУ. Для команди Дмитра Юрійовича цей матч є розв’ язкою всього чемпіонату. Ми знаємо, якщо наші хлопці правильно налаштуються і зіграють у свій футбол, все буде добре. 16 турів вони щоматчу билися, щоб нарешті отримати можливість вирішити все. Це та можливість. Потрібно лише скористатися нею.
Матч відбудеться о 12-00 на Якубовського, 7а і хлопцям потрібна максимальна підтримка.
“УФК-Олімпік” (Харків) – “ДЮСШ-15″ (Київ). U-17.
Хлопці Анатолія Васильовича чітко усвідомлюють важливість очок в кожному матчі, тому у другому колі часто виривають їх на останніх хвилинах. Кожен матч вони грають, як фінальний. Сподіваємось, протистояння з харків’ янами не стане виключенням. Хлопці битимуться за себе і за очки для клубного рейтингу.
Матч відбудеться о 12-00 в Харкові.

А наш клубний конкурент – “Металіст” усіма віковими категоріями зіграє з “Шахтарем”. Сподіваємось, це ті матчі, де високий клас зможе гарантувати результат.