2BE3CAF5-DC39-463F-8339-6629636F9AD3

Чи є щось неможливе для цієї команди?!

За три дні після важкої гри проти “УФК”, з ротацією на кожній позиції, крім центральних захистників та воротаря, ця команда відбирає очки в “Шахтаря”!
Справа в тому, що це навіть не було схоже на сенсацію.
ДЮФЛУ – довгий турнір і стратегія важлива. Ризиковано після виснажливої гри в суботу кидати в бій той самий склад в середу та їхати за два дні в Запоріжжя.
На перший тайм виходить на 80% новий склад порівняно з минулою.
Перша думка про те, що Дмитро Юрійович віддає гру заради відпочинку та трьох очок в Запоріжжі. За кілька хвилин розумієш, що вона хибна. Виявляється, що достойних спортсменів та людей в цій команді набагато більше за одинадцять.
Прекрасна злагоджена оборона, кілька помилок і чемпіон України забиває лише одного разу.
0-1. Йдемо на перерву.
Далі найцікавіше.
Дмитро Юрійович знімає усю лінію півзахисту і нападу. П’ять замін і “ДЮСШ-15″ починає виглядати агресивніше в атаці, створює проблеми “Шахатрю”.
За 10 хвилен після початку тайму рахунок стає 1-1.
Прекрасна комбінація з точним навісом зліва завершилась голом Кисілюка Влада.
Лідери зробили свою справу.
Далі більше атак “Шахтаря”, але жодної навали і купи моментів. Потрібно визнати, чемпіон України був ближчим до перемоги, але цю нічию ми заслужили.
Це не випадковість.
Перше місце “ДЮСШ-15″ після чотирьох турів – реальний стан справ для команд випускного року!