Привіт, друзі. Сьогодні ми розповімо вам про наших партнерів – дитячу футбольну школу для дошкільнят Старт Кідс, де займаються діти віком від 2,5 до 7 років.

FC Start Kids був організований і сформований одним з тренерів КДЮСШ -15 (U-13) Колодяжним Андрієм. Виходячи з того, що набір в ДЮСШ проводяться з 6-7 років, а нові тенденції розвитку дитини кажуть про те, що розвивати рухливість та спритність у малюків потрібно починати якомога раніше, виникла ідея про створення такого футбольного клубу.
Розповімо вам трохи про Fc Start Kids:
Знаходиться школа в 5 хвилинах їзди від тренувально-спортивної бази КДЮСШ-15 у напрямку метро Васильківська, за адресою ЖК Park Land, вул. Практична 1
Займаються в школі як і хлопчики так і дівчатка від 2,5 і до 7 років. Групи формуються за віком і індивідуальними здібностями, максимально до 8 осіб. На тренуваннях присутні два тренера педагога, які за допомогою рухливих ігор розвивають спритність та координацію у маленьких спортсменів. Цікаві завдання сприяють розвитку мислення, а також виховують дисципліну у дітей. Тут дітки освоюють і перші навички техніки володіння м’ячем.
Основна програма складається з 9-го місячного курсу навчання. По завершенню навчання діти у віці 6-7 років за рекомендаціями тренерів переходять на навчання в КДЮСШ-15 на подальше навчання гри в футбол. Як показують багатолітні спостереження, діти які починають займатися спортом в дошкільному віці мають перевагу над своїми однолітками в більш свідомому віці, так як своєчасно були закладені рухові і координаційні навички.

Так само крім футболу в клубі функціонує “дитячий садок Start Kids” 4-ох годинного перебування, де малюки освоюють:
- Грамоту і математику
- Розвивають логіку і уважність
- моторика і мислення
- Грають в рухливі ігри

Набір в дитячий садок і тренування з футболу проводяться за попередніми записом. Приводьте своїх малюків на заняття і будьте впевнені, що вони в надійних руках.
Тел. 093 235 90 30 ; 067 854 90 30
Facebook.com/ fcstartkids instagram.com/fc.startkids www.startkids.com.ua