Monthly Archives: Декабрь 2011

У наших колег: “Олександр ІЩЕНКО: «Потрібно збільшити притік своїх вихованців безпосередньо в першу команду «Динамо»”

Заслуженный тренер Украины Александр Ищенко руководил коман­дами элитного дивизиона в 205-ти матчах чемпионата — это восьмой показатель сре­ди наставников. Кроме того, Александр Алексеевич и сам возглавлял молодежную сборную страны, и входил в тренерский штаб, когда «молодежка» под руководством Алексея Михайличенко до­билась наибольшего триум­фа в своей истории — стала вице-чемпионом континента. Сейчас же Александр Ищенко возглавляет детскую школу киевского «Динамо» и не скрывает, что получает от это­го огромное удовольствие.

— Александр Алексее­вич, школа под вашим ру­ководством работает око­ло полугода…
— Если быть точным, то организованный учебно-тренировочный процесс на­чался 1 сентября. Continue reading

Клубний залік першості м.Києва та лауреати сезону 2011 року

Федерація футболу м. Києва підвела підсумок клубного заліку першості м.Києва з футболу 2011 року, у якому ДЮСШ-15 зайняла 2-ге місце. Серед команд вищої ліги у ДЮСШ-15 четверо призерів: молодіжна команда (U-21) стала чемпіоном, а команди гравців 1994, 1996 та 1998 р.н. посіли почесні другі місця. Окрім цього ДЮСШ-15 завоювала золото та срібло в першій лізі (переможець 1996 р.н., 1995 р.н. – друге місце) та два золота і бронзу у другій лізі (переможці 1996 р.н. та 1997 р.н., 1998 р.н. – третій). Більш детально див. підсумки першості м. Києва з футболу 2011 р. (для команд ДЮСШ-15).

Федерація футболу м. Києва також визначила переможців у номінаціях сезону 2011 року на звання кращого воротаря, захисника, півзахисника, нападника, бомбардира, гравця та тренера серед команд вищої ліги. Continue reading

Игорь ВЕТРОГОНОВ: “Барселону” мы обыграли. Детский тренер. Соль футбола днепропетровского.

В ніч з 1 на 2 грудня після тяжкої хвороби на 75-му році життя помер відомий дитячий тренер Ігор Ветрогонов. За багаторічну кар’єру він виховав велику кількість прекрасних гравців, а головне — людей. Серед його вихованців Олег Протасов, Генадій Литовченко, Андрій Полунін, Сергій Назаренко, Богдан Шершун, Костянтин Еременко і багато, багато інших. Футбольна громадськість глибоко сумує з приводу смерті Ігоря Ветрогонова.

Игорь ВЕТРОГОНОВ: “Барселону” мы обыграли.
(інтерв’ю тижневику “Футбол”) Continue reading

Станіслав КОЧУБИНСЬКИЙ: «Карпати» чи «Динамо»? Моєму серцю дорогими є обидві команди»

Минулими вихідними для проведення товариських спарингів у гості до 14-річних вихованців карпатівських футбольних шкіл – Академії ФК «Карпати» та клубної СДЮШОР – приїздили їхні однолітки з київської ДЮСШ-15, випускники якої грають у багатьох клубах усіх ліг українського чемпіонату. Столичну делегацію очолював багаторічний директор школи Станіслав Кочубинський, з яким спілкувався кореспондент тижневика «Карпати». Continue reading

ФК «Карпати» vs ДЮСШ-15: грають 14-річні (4:2, 5:3)