Daily Archives: 11.05.2018

Прев’ю. 16 тур ДЮФЛУ.

Наступні три тури змагань стануть ще більш напруженими та інтригуючими, ніж уся попередня частина.
По-перше, продовжується боротьба команди Дмитра Юрійовича за третю позицію та зону плей-офф, а, по-друге, клубний рейтинг.
Наш клуб знаходиться у зоні вильоту і треба наздоганяти “Металіст”, щоб зберегти прописку.
Необхідно не лише набирати очки, а й щоб втрачали харків’яни.
“ОК” ім. І.Піддубного – “ДЮСШ-15″. U-14.
Гіпотетично відібрати очки команді Олексія Володимировича цілком під силу. “ОК” ім. І.Піддубного ні на що не претендує та й очковий не такий вже великий. Тож, шанси хороші, будемо підтримувати наших хлопців та чекати хороших новин. Гра відбудеться в Києві на домашньому стадіоні “ОК”.
“ДЮСШ-15″ – “Чорноморець”. U-15.
Одеська команда змагається за четвірку, тому команді Віталія Миколайовича буде вкрай важко, але зберегти ворота сухими – це вже нічия, тому будемо сподіватися на невеличку сенсацію завтра. Матч відбудеться на домашньому стадіоні о 14-00.
“ОК” ім.І.Піддубного – “ДЮСШ-15″. U-16.
В змаганнях U-16 “ОК” знаходиться в аутсайдерах, але клуб зберіг прописку і на них нічого не тисне. Тому може бути важка гра. Але команда Дмитра Юрійовича демонструє високу мотивацію, прекрасну гру, та й Кучерявий Максим відбув дискваліфікацію. Тож, очікуємо на позитивний результат. Гра відбудеться о 12-00 в гостях у “ОК”.
“ДЮСШ-15″ – “Чорноморець”. U-17.
У цих двох колективів повний паритет за очками і жодних турнірних завдань. Але команда Анатолія Васильовича робитиме все, щоб набрати очки для клубного рейтингу, на що ми всі і сподіваємось. Матч відбудеться в Києві о 12-00.

До слова, в харківського “Металіста” залишились матчі з “Динамо”, “Шахтарем” та запорызьким “Металургом”. Нічого особистого, але ми сподіваємось, що харків’яни багато втрачатимуть.

10 тур “прогнозистів” не виявив переможця, навпаки загострив боротьбу.

Приємно, що до лідируючої групи приєднався Ральченко Володимир Іванович.
Щоб визначити переможця ми зробимо відеотур з чотирма претендентами.
Запропонуємо для прогнозу традиційних 6 матчів, зробимо невеличке відео та дізнаємось ім’ я переможця.
Слідкуйте за розвитком подій.