Дитяча футбольна команда «Датагруп-ДЮСШ-15» зайняла перше місце на міжнародному юніорському чемпіонаті

На початку квітня в Нідерландах пройшов турнір Oranje-Cup — ліга дитячих і юніорських команд UEFA. Цей турнір називают неофіційним Чемпіонатом Європи серед юніоров. В Чемпіонаті приймали участь юніорські команди із 36 країн Європи в 3х вікових категоріях.

Команда з України «Датагруп-ДЮСШ-15» (1997 рік народження) зайняла перше місце в віковій групі 13-річних. Окрім найвищого командного місця, бомбардир команди Олександр Мартиненко став кращим бомбардиром, забивши найбільшу кількість голів протягом всього Чемпіонату. Олександр Мартиненко нагороджений золотою бутсою.

Компания «Датагруп» також була нагороджена медаллю «За подтримку дитячого футболу», медаль вручається організаторами Чемпіонату.