Команда ДЮСШ-15 `99 р.н. (U-11) зайняла 3-тє місце на XXXII-му кубку Йонатан з дитячого футболу

З 24–го по 27–ме червня 2010 року команда ДЮСШ-15 `99 р.н. брала участь у XXXII-му кубку Йонатан з дитячого футболу, який проходив в угорському місті Ніредьхаза (Nyíregyháza). Всього у турнірі приймали участь 100 команд з країн Центральної і Східної Європи та Балтії, які змагалися у вікових категоріях від U-8 до U-15. У віковій категорії U-11 за кубок змагалися 14-ть команд, які представляли Румунію, Словакію, Угорщину, Україну і Хорватію. У матчах з представниками цих країн команда ДЮСШ-15 `99 р.н. виборола почесне 3-тє місце.

На перщій стадії турніру команди U-11 були робиті на три групи, команди кожної групи зіграли матчі між собою, за результатами цих ігор у подальшому лідери груп боролися за 1-6 місце, а всі інші – за 7-14 місце. У своїй групі наша команда зайняла друге місце, поступившись у двобої переможцю турніру угорській команді NYÍRSULI FEHÉR з рахунком 0-4 та перемігши угорську команду KAZINCBARCIKA з рахунком 2-0 і румунську команду LPS BOTOSANI з рахунком 1-0.

В матчах за 1-6 місце ми спочатку програли лідеру першої групи команді ФК «Львів» (Україна) з рахунком 1-3 та перемогли лідера третьої групи команду SZIGETSZENTMIK. (Угорщина) з рахунком 2-0. У матчі за третє місце наша команда зустрічалася з командою VIITORUL ZALAU з Румунії і перемогла з рахунком 3-0. У двобої за перше місце зустрілися команди ФК «Львів» (Україна) та NYÍRSULI FEHÉR (Угорщина), в ньому юні угорські футболісти виграли з рахунком 5-0 і вибороли кубок у віковій категорії U-11.

Отже, на цьому турнірі наша команда провела шість ігор з яких дві програла та чотири виграла, що загалом для нас є непоганим рультатом. За останній рік команда значно додала у майстерності, у матчах з сильними суперниками ми в основному граємо на рівних, але інколи трапляються і провали у командних діях. Прислів’я «стабільність – ознака майстерності» поки що не про нас. Вболівальників команди радує той факт, що команда росте як завдяки зростанню майстерності окремих гравців, так і злагодженої командної гри в цілому. Тренер команди Шеремета Василь Миколайович прикладає багато зусиль для цього зростання, пробує розкрити юних гравців на полі в різних амплуа, на тренуваннях запроваджує нові цікаві вправи, направлені як на розвиток індивідуальних якостей футболістів, так і командної гри в цілому. Також наші футболісти набули непоганої фізичної форми, почали впевненіше почуватися на полі, починають розуміти як треба вести гру і у сукупності ці чинники починають приносити результати у змаганнях різних рівнів.

У серпні команда ДЮСШ-15 `99 р.н. вирушає на збір-турнір у м. Нікополь, на якому проведе підготовку до другого кола чемпіонату м. Києва з футболу. В цілому наша команда завершила перше коло на прийнятному рівні. Маємо всі підстави для покращення результатів на фініші чемпіонату – основна боротьба за призові місця в ньому ще попереду.

P.S. Результати команд U-11 у першому колі чемпіонату м. Києва з футболу 2010 р. ви можете подивитися на нашому форумі.