Вболівальники

Без уболівальників футболу не вистачало б пристрасті і шуму, Вони додають грі колорит і азарт. Багато вболівальники допомагають своїм улюбленим командам не тільки тим, що платять за квитки або підтримують своїми голосами з трибун, а й тим, що завжди прийдуть на допомогу, коли команда опиняється в скрутному становищі.

Футбольне поле англійського клубу “Шрюсбері Таун” розташоване біля річки Северн. До виходу на пенсію у 1986 р. Фред Девіс виловлював з води м’ячі, які залітали туди з поля. За один сезон він витягнув з річки 130 м’ячів!

Фанатичні фанати

Ян ван Коок – вболівальник голландської команди “Фейенорд”. На сезон 1998/1999 рр.. він купив два сезонних квитка. Один квиток для себе, а другий – для свого пса “Бо”!

Під час чемпіонату Євро-2000 голландська поліція заарештувала вболівальника, пофарбувавши весь будинок, який він орендував, в помаранчевий колір – колір голландської збірної.

У 2000 р. суд не задовольнив прохання болгарина Мартіна Здравкова про зміну його імені на ім’я Манчестер Юнайтед.

Еббі Кляйнренсінг, німецька уболівальник англійської команди “Ноттінгем Форест”, літає з Дюссельдорфа на всі матчі своєї команди. Кожен сезон це обходиться йому в 15 тис. фунтів стерлінгів. У 2000 р. він, у присутності 20 тис. глядачів, одружився з Хайке Аткінсон на полі стадіону свого улюбленого клубу.

Педро Гатіка проробив на велосипеді весь шлях від свого будинку в Буенос-Айресі до Мехіко, щоб побачити ігри збірної Аргентини на Кубку світу 1986 р. По прямій ця відстань становить понад 7300 км. На жаль, йому не вдалося купити квиток на гру, і поки він намагався потрапити на стадіон, у нього вкрали велосипед.