Прев’ю 4 туру дитячо-юнацького Чемпіонату України з футболу

Matchday

“Чорноморець” (Одеса) – “ДЮСШ-15″ (Київ). 2004 р.н.

На команду 2004 року народження чекає неймовірно важка гра на домашньому стадіоні лідера групи – “Чорноморця”. Команда з Одеси йде без поразок та нічиїх, а ще більш цікаво, що за 3 тури одесити не пропустили жодного м’яча. Сподіваємося, перемога над “Металургом” (Запоріжжя) додала нашим хлопцям впевненості та ДЮСШ-15 не тільки вперше заб’є у ворота “Чорноморця”, а й привезе додому важкі очки.

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Металіст” (Харків). 2003 р.н.

Наші хлопці 2003 року народження в домашніх стінах зіграють з одним із лідерів своєї групи – харківським “Металістом”. Суперник надскладний, але хлопці повні рішучості дати гідний опір супернику. Приходьте вболівати за “ДЮСШ-15″ на стадіон за адресою Якубовського, 7а в суботу о 12-00.

“Чорноморець” (Одеса) – “ДЮСШ-15″. 2002 р.н.

У минулому турі наші хлопці здобули важку перемогу над суперниками з Запоріжжя, завдяки єдиному голу, розіграному за зразковою комбінацією. Футболісти порадували швидкою та насиченою моментами грою. Сподіваємось, що і в матчі з одним із лідерів групи вдасться здобути очки. Особливо враховуючи те, що “Чорноморець” не зміг здолати опір “УФК-Олімпік” (Харків).

“ДЮСШ-15″ (Київ) – “Металіст” (Харків). 2001 р.н.
Після прикрої поразки від донецького “Шахтара” хлопці зібрані та сконцентровані на завтрішній відповідальній грі. Суперника можна і треба перемагати. Правильний настрій та бажання перемогти обов’язково допоможуть хлопцям здобути бажаний результат. Спостерігати за матчем приходь наживо на домашньому полі “ДЮСШ-15″ на Якубовського, 7а.

МАЧТІ НАШИХ КОМАНД ТРАНСЛЮВАТИМУТЬСЯ НАЖИВО НА НАШІЙ СТОРІНЦІ У FACEBOOK.