Турнір пам’яті Олега Макарова

Сьогодні 18.01.2010 о 10.00 відбулася третя групова гра (група Г) зимового турніру ім.Макарова ДЮСШ-15 – ФК “Колос” Музичі.
З початку гри ДЮСШ-15 володіли ігровою та територіальною перивагою, але, не реалізувавши ряд нагод, в середині 1-го тайму пропустили контратаку і після прострілу з нашого лівого флангу захисту рахунок став 0:1. Та наша команда не розгубилася і через декілька хвилин зусиллями Павла Дацюка зрівняла рахунок.
В 2-му таймі дії ДЮСШ-15 стали більш виваженими, ігрова перевага стала більш відчутною, що призвело до чотирикратного взяття воріт суперників. Так на 52 хв. гри Павло Дацюк скористався з прострілу з правого флангу Петренка Дениса і переправив м’яч в сітку воріт. На 60 хв. позиційна атака нашої команди вивела на ударну позицію все того ж Дацюка Павла, який у високому стрибку ударом головою замкнув подачу з флангу Костянтина Аланіа. Але суперники не хотіли здаватися. В результаті швидкої контратаки наш захисник порушив правила в карному майданчику і гравець ФК “Колос” реалізував пенальті. Наприкінці зустрічі, намагаючись відігратись, суперник атакував великими силами і, розкрившись, отримав дві швидкі контратаки. Відзначились Андрій Колодяжний і Олександр Дерибчинський.