ДЮСШ-15-2 – Київ-2, `99 р.н., 9-й тур, перша ліга (2-0)

У суботу, 12 червня 2010 р, команда ДЮСШ-15-2 `99 р.н. зіграла свій останній матч першого кола першості м. Києва з футболу (9-й тур, перша ліга). Грали з командою Київ-2, яка поступилася нам з рахунком 2-0. Не зважаючи на спеку (+34 С) гра виявилася цікавою, гравці обох команд продемонстрували технічну майстерність і тактичну грамотність, а також волю до перемоги. Звичайно, у діях команди ДЮСШ-15 були також і помилки, однак деякі відрізки гри були зіграні нами доволі пристойно. Протягом всього матчу ми і грали першим номером і забили голи після комбінаційних атак (один з пенальті після гри захисника рукою). Нам також декілька разів вдавалося організувати швидкі контратаки через пас у один дотик і виходом форвардів на ударну позицію. На жаль, реалізувати ці моменти не вдалося, однак така організація гри вселяє надію на майбутнє. Команда Київ-2 також виглядала пристойно, її гравці доволі майстерні, грають у командну гру і не зрозуміло, чому вони набрали так мало очок у першому колі. На нашу думку, команда Київ-2 здатна досягати кращих турнірних результатів, потенціал для цього у них є.

Наразі, команда ДЮСШ-15 починає готуватися до міжнародного турніру в Угорщині, який пройде в кінці червня цього року.

Фотозвіт про хід матчу дивіться на нашому форумі.