ДЮСШ-15-2 – ФК «Чайка», `99 р.н., 16-й тур, перша ліга (1-1)

Сьогодні, 17 жовтня 2010 р. було зіграно матч чемпіонату м.Києва з футболу 2010 р. між командами ДЮСШ-15-2 та ФК «Чайка» – КП «УФКС».

З самого початку команда ДЮСШ-15 заволоділа ініціативою і почала атакувати ворота суперника. Захист ФК «Чайка» в основному справлявся з натиском футболістів ДЮСШ-15, хоча в деяких епізодах наші форварди перегравали суперника і завдавали небезпечних ударів по воротах. На жаль, один із голів, який був забитий у ворота суперника, не був зарахований суддею матчу, якому здалося, що був напад на воротаря. Також нам вдавалися флангові атаки однак на завершальній стадії нашим гравцям не вистачало спритності і влучності щоб вдало замкнути навіси і простріли. До того ж у багатьох епізодах вдало грав воротар суперника. Гравці ФК «Чайка», не маючи змоги перегравати гравців нашої команди індивідуально, будували гру на контратаках. Одна з них могла завершитися голом в наші ворота, коли наш голкіпер не впевнено виходив з лінії воріт і м’яч після відскоку влучив у поперечину. Не забивши гол в результаті розіграної комбінації, ми його забили завдяки дальньому удару по воротах: воротар суперника неправильно оцінив ситуацію, далеко вийшов з воріт і м’яч, після удару відскочив від землі перелетів воротаря і залетів у ворота.

Команда ФК «Чайка» зрівняла рахунок не завдяки вдалій атаці, а через призначений арбітром пенальті після того як м’яч у межах штрафної площадки влучив у руку нашому захиснику. Шансів парирувати цей удар у воротаря не було, хоча він і вгадав напрям польоту м’яча: пенальті був пробитий сильно і точно у кут воріт. В подальшому наша команда мала декілька шансів вийти вперед, однак вдало грав воротар суперника, який відбивав небезчечні удари або ловив кутові. Декілька разів команду ФК «Чайка» рятувала штанга, в яку влучав м’яч, коли здавалося вже мав залітати у ворота.

У другому таймі тренер ДЮСШ-15 провів серію замін, давши змогу пограти якомога більшій кількості гравців (у матчі дозволяється провести до 7-ми замін). Як і у попередніх іграх з командами Атлет-2, Зміна-Оболонь і Зірка-2 всі гравці нашої команди проявили себе з кращого боку, жодним чином не поступаючись супернику в основних компонентах гри. Звичайно, ще не все виходить в технічному і тактичному плані, ще не досить стабільний психологічний стан, однак останні ігри вселяють надію в майбутнє команди. У деяких матчах нам не доставало відчуття переможця, у деяких ми були недостатньо концентровані (тому і поступилися Атлету-2 з рахунком 0-1 і Зміні-Оболонь з рахунокм 1-2, хоча грали не гірше від них). У гравців команди ДЮСШ-15-2 є дух боротьби, є почуття колективізму і взаємодопомоги, є бажання удосконалювати свою майстерність, тому попереду у нас ще будуть блискучі ігри і радісні перемоги.

Команда ФК «Чайка» впевнено закріпилася на 5-му місці і фактично здобула путівку до вищої ліги чемпіонату м. Києва з футболу (в змаганнях першої ліги чотири перші місця займають другі команди клубів, які вже грають у вищій лізі). Поздоровляємо команду ФК «Чайка» 1999 р.н. з підвищенням у класі і бажаємо успіхів у змаганнях!

Фотозвіт про хід матчу ви можете подивитися
на нашому форумі.